Paczka Przedszkolaczka
Mikołaj 2023

Szanowni Państwo,

Ostatnie miesiące upłynęły nam na intensywnej pracy związanej z projektowaniem     i produkcją zestawów, które zadbają o rozwój, edukację oraz wyśmienitą zabawę Waszych podopiecznych. I choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze czas, jesteśmy przekonani, że początek roku przedszkolnego to doskonały moment, aby pomyśleć o tym, co Wasze pociechy znajdą pod choinką.

Dlatego jak zawsze o tej porze, pragniemy zaprezentować Wam cały wachlarz nowości, które przygotowaliśmy właśnie na tę okazję. Opisy każdego zestawu znajdują się na dalszych stronach katalogu. Natomiast poniżej sprawdźcie całą listę korzyści, jakie czekają zarówno na Was jak i Wasze pociechy.

"Paczka Przedszkolaczka"

Paczka Przedszkolaczka to nasze dedykowane zestawy – przygotowane specjalnie z myślą o różnych wydarzeniach w przedszkolu (Paczki Mikołajkowe, Paczki Choinkowe, Paczki na Zajączka czy też Paczki na Zakończenie Roku).

Paczki jak co roku, obfitują w wiele nowości, które dla wygody Państwa, jak i Państwa podopiecznych – dzielimy na zestawy dostosowane do wieku.

Formularz zamówień

Formularz jest już niedostępny.
Możliwość składania zamówień tyko po konsultacji telefonicznej.

Zapraszamy do kontaktu!